Umiestnenie Čiernej Ovce, atraktívne priestory a profesionálne služby vám prinesú neopakovateľné a príjemné chvíle strávené u nás.

Pripravujeme pre vás jedlá domácej, českej a obľúbené jedlá medzinárodnej kuchyne, pripravené z tých najlepších surovín.

Naše poslanie

Kvalitu reštaurácie určuje predovšetkým úroveň kuchyne a obsluhy. Nestačí mať len odvahu pustiť sa podnikať v tejto oblasti, je dôležité mať know-how a vedieť, čo potrebuje reštaurácia, kaviareň, bar a v neposlednom rade náš zákazník. Preto pozorujeme záujmy našich zákazníkov, sledujeme trendy v oblasti stravovania, rešpektujeme lokálnu kuchyňu a snažíme sa Vám priniesť na stôl to najlepšie. Odmietame prípravu jedál z dehydrovaných a mrazených polotovarov, náš celý sortiment je denne pripravovaný z čerstvých surovín so zárukou kvality. Príjemné posedenie na letnej terase s výhľadom na horský potok a vodnú nádrž, či tiché prostredie Národného parku Veľká fatra vytvorí tú pravú atmosféru…

My sme ECO-friendly

Vážime si polohu Čiernej Ovce, bohaté a výnimočné vodné a minerálne zdroje tejto lokality, preto je ekológia našou silnou stránkou. Kuchyňa Čiernej Ovce je vybavená najmodernejšou technikou, použitý kuchynský olej je odovzdávaný na ďalšie spracovanie. Čistička odpadových vôd a lapače tukov najnovšej generácie, lapače olejov z parkoviska reštaurácie, toto všetko zabezpečuje 99 % účinnosť proti akémukoľvek úniku nežiadúcich produktov do okolitej prírody. Používame úsporné žiarovky, naše spotrebiče sú energetickej triedy A, alebo AA, prietok vody zabezpečuje ekologický mod, používame pákové vodovodné batérie na presnú a rýchlu reguláciu vody, eliminujeme používanie chemických čistiacich prostriedkov, uprednostňujeme lokálnych dodávateľov ovocia a zeleniny.